Ziraat Bankası İnternet Şubesi "Sınıfının En İyisi"

Ziraat Bankası Yeni Nesil İnternet Şubesi Interactive Media Awards tarafından Finansal Hizmetler kategorisinde, Best in Class (Sınıfının En İyisi) Ödülü'ne layık görüldü.

Zifraat Bankası İnternet Bankacılığı Sınıfının En İyisi ÖdülüZiraat Bankası Yeni Nesil İnternet Şubesi, tasarım, içerik, fonksiyonel özellikler, kullanılabilirlik, standartlara uygunluk, çapraz tarayıcı uygunluğu kriterlerinde değerlendirmeye alındı. 5 kategoride 500 üzerinden 492 alarak rakiplerini geçti ve IMA’nın ‘’Best in Class (Sınıfının En İyisi)’’ sertifikasını almaya hak kazandı.

Yarışmanın ana sponsorluğunu üstlenen ve kâr amacı gütmeyen Interactive Media Council, interaktif dünyada kalite standartlarını yükseltme ve en iyi uluslararası örnekleri belirlemek amacıyla, web sitesi tasarımı, reklamcılık, halkla ilişkiler, habercilik ve yayımcılık sektörlerinin önde gelen uzmanları tarafından kuruldu. Dünyanın her ülkesinden katılımcıların yarıştığı Interactive Media Awards ile en yüksek standartlara sahip interaktif web sitesi projeleri ödüllendirilmektedir.

Ödül jürisinde web dizaynı, uygulama geliştirme, kullanıcı deneyimi, e-ticaret, reklam, yayıncılık ve halkla ilişkiler gibi web dünyasına yakın çeşitli sektörlerden ve 14 farklı ülkeden lider ve uzman kişiler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Forrester Research, Huffington Post, Ogilvy & Mather, CNNmoney, Verizon Communications, Microsoft, Emerald Pictures, American Express, New York Times, Time Warner gibi dünyanın önde gelen kurumlarında üst düzey yönetici ve uzman kişilerdir.

Bugüne dek ülkemizde Finansal Hizmetler kategorisinde kurumların web sitelerine verilen ödül ilk kez Ziraat Bankası ile İnternet Bankacılığı Şubesine verildi.

http://www.interactivemediaawards.com/winners/certificate.asp?param=283317&cat=1

Bilgi Toplumu Hizmetleri Ziraat Teknoloji, "Ziraat Finans Grubu" üyesidir. Copyright © 2013